Jistě se vám už stalo, že se během dne nebo týdne setkáváte se stejnými číslicemi. Pokud sledujete okolí a rozhlížíte se kolem, můžete snadno přijít na to, co čísla znamenají. Může jít i o kombinaci čísel např. pokud vídáte 645 je třeba vykládat každé číslo zvlášť. Například tedy v tomto případě vás čeká láska (číslo 6), po tom, co si urovnáte život (číslo 4) a uděláte ve svém životě změny k lepšímu (číslo 5).

Pojďme si tedy osvětlit význam jednotlivých čísel:

Opakující se číslo 1

Toto číslo vám dává znamení, že je čas začít znovu, nový projekt, vztah nebo koníček. Najděte v sobě odvahu a oprostěte se od minulosti a buďte sami sebou. Je čas vydat se vlastní cestou a přijmout svou vlastní individualitu. Použijte všech svých tvůrčích schopností, myslete pozitivně, protože to na co myslíte se vyplní. Soustřeďte se na to, co chcete a buďte aktivní a činorodí.

Zaměřte se na:

čísla 11:11 jde o jedno z nejčastěji se opakujících číselných sekvencí. Čtyři jedničky nebo také dvě mistrovská čísla mají velmi důležitý význam. Nejpravděpodobněji nejdůležitější ze všech! Jakmile se toto číslo objeví ve vašem životě, zpozorněte a přemýšlejte nad tím, čím se právě zabýváte. Připomíná vám, že jste tvůrci vlastní reality a že se vaše myšlenky konečně zhmotňují. Je proto velmi důležité se plně soustředit na to, co chcete, ne na to co nechcete. Jakmile tuto kombinaci zahlédnete, zastavte se na místě a udělejte audienci svých myšlenek a pocitů i toho, co se právě odehrává ve vašem životě. Zkuste se sami sebe zeptat: Na co právě myslím?, Jak právě teď vypadá můj život? Myslím a jednám pozitivně, nebo mě ovládá hněv, frustrace, obavy, posedlost či strach?

Kombinace čísel 11:11 vás nabádá k tomu, věřit své intuici, dívat se za oponu a požádat o pomoc vaše strážné anděly či jiné průvodce, kteří na vás dohlížejí.

Opakující se číslo 2

Naučte se spolupracovat s ostatními, buďte diplomaty a zapracujte na tom, jak vycházet s lidmi, protože je čas zaměřit se na své vztahy a otevřít se lásce, uzdravit rány z minulosti a pomáhat ostatním k větší vyrovnanosti a emočnímu vyléčení. Mějte se rádi a najděte v životě rovnováhu. Je také čas naučit se říkat “NE”, začněte milostný či obchodní vztah, přijměte svou ženskou stránku a důvěřujte své intuici. Zkoumejte a rozvíjejte své věštecké schopnosti.

Opakující se číslo 3

Uvolněte víko své kreativitě a pusťte ji na svobodu, najděte si nového koníčka, jeďte na dovolenou, bavte se, choďte do společnosti a obklopujte se lidmi, které máte rádi. Snažte se být upřímní, otevření a komunikativní. Založte si deník, naučte se vyjadřovat emoce zdravým způsobem, nepomlouvejte, nekritizujte, nestěžujte si a nebuďte dětinští.

Opakující se číslo 4

Soustřeďte se na klid a vytvoření stability ve vašem životě. Ukázněte se, pracujte pilně a nenechte se odradit překážkami, které vás mají posunout. Šetřete peníze, buďte poctiví a hrajte podle pravidel. Připravte a zbudujte pevné základy pro svou budoucnost, pečujte o své zdraví. Častěji travte čas v přírodě, věřte v moudrost vesmíru, realizujte své myšlenky a přání.

Opakující se číslo 5

Připravte se na změnu a buďte flexibilní. Je čas oprostit se od toho, co vás svazuje. Riskujte a nebojte se dobrodružství, užívejte si života, seznamujte se s novými lidmi, jeďte na dovolenou. Nemějte obavy z novinek, sdílejte s ostatními své myšlenky a nápady. Nebojte se zviditelnit, jednejte střídmě a umírněně.

Opakující se číslo 6

Můžete se těšit na novou lásku, pracujte na vztazích s ostatními, více se věnujte dětem a buďte oporou rodině a blízkým. Pomáhejte ostatním, mějte se rádi, zaměřte se na své zdraví. Zkrášlujte si svůj život i domov. Změňte svou vizáž, vstupte do manželského svazku nebo založte rodinu. Uzdravte svá emoční zranění nebo pomáhejte k uzdravení ostatním. Berte vážně své závazky.

Opakující se číslo 7

Užívejte si samoty, věnujte se náboženství a duchovním praktikám. Věnujte se józe, čchi-kung nebo meditaci a soustřeďte se na své zdraví. Objevujte tajemství a záhady vesmíru, vyzkoušejte alternativní terapie, zaměřte se na studium metafyziky nebo na osobní rozvoj a duchovní růst. Věnujte se studiu, četbě nebo výzkumu. Můžete se třeba vrátit do školy, najděte si nějakou specializaci a zdokonalte se v nějakém oboru, věnujte se vzdělávání ostatních, často pobývejte venku v přírodě, zvláště pak v blízkosti vody nebo ve vodě.

Opakující se číslo 8

Buďte šetrní ve vztahu k penězům, splaťte dluhy a vypořádejte právní záležitosti. Můžete očekávat zlepšení vaší finanční situace, zaměřte se na kariéru, změňte zaměstnání nebo zvažte vlastní podnikání. Přistupujte k vlastnímu životu pozitivně, představte si svůj život v dostatku a blahobytu. Udržujte rovnováhu mezi materiálním a duchovním světem, povzneste se nad ego, získejte zpět svou moc a přijměte uznání, kterého se vám dostává a věřte ve spravedlnost.

Opakující se číslo 9

Připravte se na bilancování a změnu, oprostěte se od toho, co už vám nic nedává. Důvěřujte osudu a nechte věcem volný průběh. Snažte se být tolerantní a odpusťte sobě i ostatním. Dořešte otevřená témata z minulosti a konflikty s ostatními. Urovnejte vztahy s rodinou, buďte soucitní, věnujte se charitě, humanitárním a ekologickým aktivitám nebo ochraně zvířat. Zajímejte se o umění a vyjadřujte se tvůrčím způsobem.

Bonus na závěr:

O zákonu přitažlivosti jste jistě už slyšeli. Funguje to tak, že to, nad čím nejčastěji přemýšlíme, formuluje náš život. Můžete (pokud chcete) si přitáhnout opakující se čísla tím, že na ně zaměříte své myšlenky. Ať už si je do života přivoláte nebo se se objeví samy od sebe, v každém případě vám mohou pomoci.

Bonus číslo dvě:

Můžete zkusit také meditaci (před spaním, vedenou nebo v jógové praxi) a zaměřit se na otázku, na kterou hledáte odpověď. Stačí položit otázku a pak pomocí znamení okolo vás v podobě číslic (nejen číslic i slov) zjistit odpověď na vaši otázku. Stává se, že se vám ukáže ve snu nebo vám zavolá číslo složené ze zajímavé kombinace nebo částka nákupu v obchodě.. možností je nespočet.

 

Zdroj: Kniha Numerologie, M. Buchanan