V době od června do konce října (podle počasí a teplot) si můžete užít a rezervovat lekce venku, které jsou určeny i pro početnější skupiny. Ať už jde o ranní happiness jógu nebo večerní flow jógu či Čakrovou jógu. Všechny vás příjemně naladí na další dny a pomohou vám se zpřítomnit přesně tak, jak právě potřebujete. Rezervovat je můžete přímo v rezervačním systému zde.

No a jak fungují lekce venku? Pro začátek je dobré dostavit se 15 minut před lekcí na místo, které vám přijde e-mailem po potvrzení rezervace. Pokud máte svou podložku ideálně si ji s sebou vezměte. Pár jich k dispozici k zapůjčení mám. V případě nepřejícího počasí se dle počtu zájemců domluvíme na lekci/meditaci uvnitř. Případně rovnou domluvíme náhradní termín, který vám bude nejvíce vyhovovat. Platby probíhají v hotovosti na místě nebo předem převodem na účet (Tuto informaci mi sdělte pomocí poznámky při rezervaci a obratem vám přijde číslo účtu).

Na začátku každé lekce se zklidníme pomocí vědomého dechu. Zpřítomníme sebe sama a naladíme se na naši aktuální náladu a emoce. Lekce se nese v jemnějším duchu tak, aby byla vhodná pro všechny úrovně. Jednotlivé asány na sebe navazují a vytváří tak příjemné flow, které vás naladí na celý den a dodá vám energii. V závěru se uvolníme v některé z relaxačních pozic a jemně se vrátíme zpátky do reality. Můžete poděkovat sami sobě, že jste si našli čas uvolnit se a zbavit se stresu z předchozích dní. Vaše tělo vám poděkuje. Tak na co čekáte? Hurá na rezervaci termínu.

Pokud byste uvítali i jinou lekci nebo v jiný čas, stačí napsat a společně něco vymyslíme.

Těším se na Vás.

Namaste